V USA sa uskutočňujú stretnutia školskej rady, počas ktorých sa môžu rodičia vyjadriť k rozličným témam. V nasledujúcom videu uvidíte zostrih niekoľkých ľudí vyjadrujúcich sa ku Covidu a s ním spojených opatrení. Jeden z nich si na seba zobral oblek, ktorý by sme s najväčšou pravdepodobnosťou nosili, ak by sme tu mali naozaj nebezpečnú epidémiu. Vyzerá trošku inak ako látkové rúško alebo respirátor, či nie?

Prepis videa:

Človek1: Epidémia, bola to opica s vírusom! Nosili oblek chrániaci pred nebezpečnými materiálmi! Keď priletel E.T., celý dom zavreli do karantény! Mali na sebe takýto oblek! Čo máte stratu krátkodobej pamäte?! Lebo myslím, že máte. V prvom rade, všetky tie rúška by mali byť certifikované. Sú certifikované od FDA, CDC a tak? Nie. Toto však je. Pozrite. Prechádza mi tam vzduch, je tam systém na čistenie vzduchu 3M, okej? Toto sa nosí pri prepuknutí epidémie. Všetci sa k tomu vrátili, to bolo skvelé, všetci. A to je vaša voľba. Všetci sme sa k tomu vrátili, nosili sme rúška minulý rok, však? Všetko šlo hladko, to bolo fajn. Ale teraz je už iný rok. Čísla sa zlepšili, však? Zlepšili sa v júni, júli… V júni sme schválili bezpečnostný program, kde to malo byť dobrovoľné. Takže sa vráťme k dobrovoľnosti. Ak máme čísla, všetko je nízke, vráťme sa k dobrovoľnosti. Lebo moje deti chodia do 6. triedy. Tam sa učia španielčinu.  Pamätáte si, keď ste sa na strednej učili jazyk? Za základnej? Musíte vidieť učiteľove ústa, výraz.  Hádajte, čo sa deje, keď moja dcéra ide na španielčinu: Nevidí pohyb úst jej učiteľa. Neučia sa. Vy všetci by ste mali prestať pozerať správy, mali by ste vypnúť telku
a stať sa susedmi. Stať sa opäť susedmi! Lebo toto chcel Hitler: Chcel, aby všetci boli rozdelení. Vidím, ako mávate rukou. Nechcete ma za suseda, to je fajn. Ale to je problém: Sme rozdelení. Takže ak zostaneme rozdelení, kto vyhrá? Hitler vyhrá, okej?


Človek2: To je vietor, ktorý fúka cez kosti vašich predkov, prosí, aby ste urobili správnu vec.

Člen rady: Môžete do záznamu uviesť vaše meno?

Človek2: To je ten vietor, ktorý požaduje Matt Baker. Z pláže pri oceáne. Vietor, ktorý fúka cez čiernych ľudí, cez bielych ľudí, cez Číňanov, cez mexických Američanov, cez ľudí, ktorí postavili túto budovu svojimi holými rukami, aby pozdvihli tento národ, prosia vás a fúkajú cez vaše žily a mal by vám behať mráz po chrbte. A mali by vás prosiť, aby ste urobili správnu vec. Chystáte sa otvoriť pekelnú jamu! Nenariadite nám vakcinačné pasy! Viete, keďže ste tí, ktorí to tu riadia, vy viete, že ľudia, ktorí sú politikmi, keď raz získate moc, nikdy sa jej nevzdáte. Myslíte si, že ten meter dvadsať mramoru, ktorý vás vyvyšuje v tejto snemovni, vás ochráni pred záhubou ľudstva, ktorú spúšťate? Nie! Neochráni! Vaše deti a deti vašich detí sa udusia! Spýtajú sa ich: Koľko vakcín ste dostali? Boli ste poslušní malí nacisti? Heil Fauci! Veľa sa rozprávalo o Norimberskom kódexe, nuž, doniesol som vám kópiu! Všetci porušujete sekciu 1, áno vy, doktor Wilton! Porušujete Norimberský kódex, ktorý je medzinárodným zákonom…a definícia znie, …

Člen rady: Ďakujem, pane, váš čas vypršal.

Človek2: …že nebudeme prinútení! Všetko toto je nátlak! Vakcinačný pas je nátlak a trest za porušenie Norimberského kódexu je smrť!

Člen rady: Prosím, posaďte sa!


Človek3: Už je nás tu podľa vás dostatok? Počúvate ľudí? Lebo ľudia sa rozhodli, že sa už nechcú podieľať na tejto šaráde.


Človek4: A odviedli ste skvelú prácu pri rozdeľovaní spoločnosti, rodín aj priateľov. Strach je tu skutočným vírusom. Nič nedáva zmysel.


Človek5: Správate sa ako teroristi. A Taliban, Nathan Fletcher, váš postoj, s Talibanom by ste vychádzali veľmi dobre. Tlieskali by vám.


Človek6: Nepodstúpim očkovanie, ktoré nie je úplne otestované a preverené, ktoré má zadokumentované vedľajšie účinky. Ľudia z neho umierajú a sú zmrzačení. Nevystavím tomuto moje deti.


Človek7: Hovoríme o osobnej zodpovednosti nechať sa zaočkovať. Doktorka Wilma Wootenová, ani raz som nepočul vás alebo ktoréhokoľvek iného lekárskeho funkcionára rozprávať o dôležitosti faktu, že 78% ľudí prijatých na JIS má nadváhu alebo sú obézni. Vy a ani naši volení úradníci, okrem Jima Desmonda, ste nikdy nespomenuli účinnosť zachovávania zdravej hmotnosti. Cvičenie, správna výživa, vitamínové doplnky… Ani ň. Bavíme sa o zdraví?! Namiesto toho máme nosiť rúška, ostať doma, zavrieť firmy a dať sa očkovať. Nič z toho nepomáha imunitnému systému. Nehovorte mi o osobnej zodpovednosti, kým každý zamestnávateľ nezoberie na seba zodpovednosť za poškodenie zdravia spôsobené vyžadovaným očkovaním, alebo kým sa nebudú zodpovedať veľké farma firmy.

 

Zdroj