Celý minulý týždeň bol intenzívnou kampaňou na klamstvá, prehliadkou amaterizmu, ignorancie a arogancie zo strany „bohov“ čo sami seba postavili nad občanov, morálne zákony a Ústavu Slovenskej republiky. „Bohov“ čo od okamihu zvolenia zabudli od koho pochádza ich moc a koho záujmy sú povinní zastupovať. Obklopili sa „samozvanými polobohmi“, ktorí sa zapredali a spreneverili svojmu poslaniu. Spolu šíria len klamstvá, nenávisť, strach a ideológiu.

„Bohovia a polobohovia“ nazývajúci vzdelaných a veľmi racionálne zmýšľajúcich ľudí dezolátmi, hoaxermi, opicami, lúzou, vagabundami a častokrát horšie, si pred kamery minulý týždeň postavili priam stelesnenie odbornosti, studnicu múdrosti a vizionára v jednej osobe, aby dal poslednú „šancu“ polovici slovenského národa sa zaočkovať, pred tým než začnú spolu uplatňovať segregačné opatrenia pre ZDRAVÝCH ĽUDÍ.

Zdroj: https://www.hlavnydennik.sk/2021/03/21/pripadov-nakazy-uz-zaockovanych-slovakov-neustale-pribuda-ako-to-odovodnil-infektolog/ 

 

Tvrdia nám, že sme ako zdraví ľudia bez jediného symptómu potenciálnymi šíriteľmi Covid-19, pričom zaočkovaným ľuďom dali výnimku z karantény a testovania! Načo sa máme testovať keď ku nám do práce, triedy, reštaurácie, domu pre seniorov aj tak vedome pustia pozitívnych na Covid-19? Je to naša chyba, že sme ochoreli? NIE! Vedome šíria svojimi vyhláškami a nariadeniami Covid-19 medzi ľuďmi a čísla v nemocniciach nie sú výsledkom neočkovania sa, ale ich vedomého KLAMSTVA! Ohrozujú nie len nezaočkovaných, ale aj zaočkovaných ľudí.

To čomu hovoria tak ušľachtilo motivácia je v skutočnosti vydieranie, apartheid, segregácia, pomsta za to, že sme sa nedali zaočkovať. O zdravie tu nejde! V médiách bývalého hlavného prúdu a v kooperácii s nimi sa „bohovia a polobohovia“ predháňajú v tom, kto viac poníži a obmedzí práva zdravých ľudí za to, že si dovolili mať vlastný názor, že si dovolili zvoliť vlastných odborníkov, ktorým dôverujú, že si na základe faktov dovolili urobiť rozhodnutie ohľadom vlastného zdravia.

Žiadame pána Hegera a pani Čaputovú, aby nás prestali vyzývať k slepému nasledovaniu samozvaných odborníkov, ktorých  nám sami vybrali a aby svoje vyhlásenia robili výhradne na základe vedeckých faktov a v záujme všetkých občanov Slovenskej republiky, aj tých 50% nezaočkovaných. Žiadame, aby nás, vysokoškolsky vzdelaných ľudí – lekárov, zdravotníkov, ekonómov, matematikov, právnikov prestali nazývať nezodpovednými. Odborným článkom na rozdiel od odborníkov, ktorých propagujete rozumieme!

 

 

Nature (12.9.2021)

Zdá sa, že správy z rôznych krajín potvrdzujú to, čoho sa vedci obávali po tom, čo sa variant v apríli a máji prehnal Indiou alarmujúcou rýchlosťou: Delta sa pravdepodobnejšie ako iné varianty šíri medzi očkovanými ľuďmi. Údaje z výskumov ohľadom COVID-19 v Spojených štátoch, Spojenom kráľovstve a Singapure ukazujú, že očkovaní ľudia, ktorí sa nakazia Delta SARS-CoV-2, môžu mať v nose toľko vírusu ako neočkovaní ľudia. To znamená, že napriek ochrane, ktorú ponúkajú vakcíny, časť očkovaných ľudí môže Deltu preniesť, čo možno napomôže jej vzostupu.

https://www.nature.com/articles/d41586-021-02187-1

 

medRxiv (11.9.2021)

Je pozoruhodné, že 68 % jedincov infikovaných napriek očkovaniu malo pozitívny výsledok s Ct <25, vrátane najmenej 8 osôb, ktoré boli v čase testovania asymptomatické. Naše údaje potvrdzujú myšlienku, že očkovaní jedinci, ktorí sa nakazia variantom Delta, môžu mať potenciál prenášať SARS-CoV-2 na iných. Očkovaní jedinci by mali naďalej nosiť masky vo vnútorných priestoroch a v spoločných priestoroch a zároveň by mali byť testovaní na SARS-CoV-2, ak sú vystavení alebo majú príznaky podobné COVID.

https://www.contiamoci.eu/wp-content/uploads/2021/09/1.6-Shedding-of-Infectious-SARS-CoV-2-Despite-Vaccination-when-the-Delta-Variant-is-Prevalent-Wisconsin-July-2021-_-medRxiv.pdf

 

The Lancet – Infectious Diseases (29.10.2021)

Plne zaočkovaní jedinci s prelomovými infekciami majú vírusovú nálož podobnú neočkovaným prípadom a môžu účinne prenášať infekciu v domácnostiach, vrátane plne zaočkovaných kontaktov.

https://www.thelancet.com/journals/laninf/article/PIIS1473-3099(21)00648-4/fulltext

 

medRxiv (29.9.2021)

Nezistili sme žiadny významný rozdiel vo vírusovej náloži medzi očkovanými a neočkovanými, asymptomatickými a symptomatickými skupinami infikovanými SARS-CoV-2 Delta. Vzhľadom na podstatnú časť prípadov asymptomatických prelomových prípadov očkovania s vysokými hladinami vírusovej nálože by sa intervencie vrátane prekrývania a testovania mali zvážiť u všetkých skupín v prostrediach so zvýšeným prenosom COVID-19.

https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2021.09.28.21264262v1

 

Pán Sulík a pani Cigánikova, sú opatrenia SOLIDÁRNE KU VŠETKÝM?

Pán Klus, stavíte svoju kariéru na to, že dané opatrenia prispejú k BEZPEČNEJ EURÓPE?

Pán Lengvarský, prispievate svojim konaním ku KONTROLE ŠÍRENIA NÁKAZY?

Pán Mikas, prispievate vašimi vyhláškami k OCHRANE VEREJNÉHO ZDRAVIA?

Pán Sabaka, ste ochotný sa zavrieť do jednej hermeticky uzavretej reštaurácie s očkovanými ľuďmi s pozitívnym PCR testom na Covid-19, aby ste dokázali, že PLNE ZAOČKOVANÍ ĽUDIA NIE SÚ PRENÁŠAČMI Covid-19?